VGA Monitor connection cable,
Funktioner
| Kabellængde | 1,8 m |
| Stik 1 | VGA (D-Sub) |
| Stik 2 | VGA (D-Sub) |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttede videotilstande | 1080p |
| Kabelafskærmning | Ja |
| Antal afskærmningslag | 4 |
| AWG-ledningsstørrelse | 28 |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Kabelmateriale | Kobber |
Vægt & størrelser
| Pakkevolumen | 2115 cm³ |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 150 mm |
| Pakkedybde | 60 mm |
| Pakkehøjde | 235 mm |
| Pakkevægt | 440 g |
| Pakketype | Blister |
| Antal pr. pakke | 1 stk |