StarTech.com 6ft (2m) Premium Certified HDMI 2.0 Cable with Ethernet, High Speed Ultra HD 4K 60Hz HDMI Cable HDR10, ARC, HDMI Cord For Ultra HD Monitors, TVs, Displays, w/ TPE Jacket
Durable HDMI Video Cable (HDMMV2M) - HDMI-kabel med Ethernet - 2 m
Funktioner
| Kabellængde | 2 m |
| Stik 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Produktfarve | Sort, Grå |
| HDMI-version | 2.0b |
| 3D | Ja |
| Understøttede grafikopløsninger | 3840 x 2160 |
| Dolby-teknologier | Dolby Atmos, Dolby TrueHD |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Dataoverførselshastighed | 18 Gbit/sek. |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Understøttede digitale lydkanaler (ukomprimeret) | 32 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| AWG-ledningsstørrelse | 30 |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Kabel kappemateriale | Termoplastisk elastomer (TPE) |
| Kabelafskærmning | Aluminium mylar folie |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 85% |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | CE, RoHS |
Vægt & størrelser
| Kabeldiameter | 6 mm |
| Vægt | 110 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 200 mm |
| Pakkedybde | 220 mm |
| Pakkehøjde | 10 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 385 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 430 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 290 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 100 stk |