Nedis CCBW64352AT02 USB grafisk adapter 7680 x 4320 pixel Anthracit
Præstation
| USB-stik type | USB Type-C |
| USB-stik køn | Hanstik |
| USB-stik formfaktor | Lige |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| DVI-udgang | Ingen |
| HDMI udgang | Ingen |
| Udgang DisplayPort | Ja |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 1 |
| Maksimal opløsning | 7680 x 4320 pixel |
| Opdateringshastighed ved maksimal opløsning | 30 Hz |
| Understøttede grafikopløsninger | 3860 x 2160, 7680 x 4320 |
| Understøttede videotilstande | 1080p, 2160p, 4320p |
| Billedformat | 16:9 |
Design
| Produktfarve | Anthracit |
| Husmateriale | Polyvinylchlorid (PVC) |
| AWG-ledningsstørrelse | 34 |
| Kabeltype | USB Adapter Cable |
Vægt & størrelser
| Kabeldiameter | 4,2 mm |
| USB-kabellængde | 0,2 m |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 20 mm |
| Pakkedybde | 115 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 39 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |