HDMI 2.1 Kabel STD 0750 7,5m sw
Funktioner
| Kabellængde | 7,5 m |
| Stik 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttede grafikopløsninger | 3840 x 2160, 7680 x 4320 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| HDCP | Ja |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| AWG-ledningsstørrelse | 30 |
| Kabeltype | Rundt kabel |
| Kabelmateriale | PVC |
| Skjold materiale | Aluminium |
| Antal afskærmningslag | 2 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 80 °C |
Godkendelser
| Certificering | WEEE, CE |
Vægt & størrelser
| Kabeldiameter | 6,3 mm |
Emballeringsdata
| Pakketype | Bulk |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Garantiperiode | 2 År |