DELTACO HU-10A
HDMI-kabel - 1 m
Funktioner
| Kabellængde | 1 m |
| Stik 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Produktfarve | Hvid |
| HDMI-version | 2.1 |
| Understøttede grafikopløsninger | 7860 x 4320 |
| Understøttede videotilstande | 4320p |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| Envejs | Ja |
| Maksimal opløsning | 7680 x 4320 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Plug and play | Ja |
Vægt & størrelser
| Vægt | 62 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 230 mm |
| Pakkevægt | 68 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Toldproduktkode (TARIC) | 8544429090 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Mængde pr. kasse | 1 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 140 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 20 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 290 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 7,6 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 100 stk |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 14 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 2 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 19 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 1,9 kg |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 50 stk |