Club 3D
USB Type-C kabel - 24 pin USB-C til 24 pin USB-C - 2 m
Funktioner
| USB version | USB4 Gen 2x2 |
| Stik 1 | USB C |
| Stik 2 | USB C |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Kabel kappemateriale | Silikone |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 20 Gbit/sek. |
| Produktfarve | Lilla |
| Kabeltype | Rundt kabel |
| Plug and play | Ja |
| Hurtig opladning | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 240 W |
Strømstyring
| Udgangsspænding | 48 V |
| Udgangsstrøm (maks.) | 5 A |
Vægt & størrelser
| Kabellængde | 2 m |
| Vægt | 134 g |
| Stik 1 dimensioner (BxDxH) | 34,9 x 12 x 6,3 mm |
| Stik 2 dimensioner (BxDxH) | 34,9 x 12 x 6,3 mm |
Emballeringsdata
| Pakketype | Hængende boks |
| Pakkebredde | 145 mm |
| Pakkedybde | 145 mm |
| Pakkehøjde | 45 mm |
| Pakkevægt | 175 g |
| Bionedbrydelige indpakning | Ja |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballagesammensætning
| Vægt af papir/papemballage | 37 g |
| Vægt af plastemballage | 3 g |
| Total paper/cardboard packaging weight | 0 g |
| Total plastic packaging weight | 0 g |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8544 4290 |