DELTACO
strømkabel - IEC 60320 C20 til IEC 60320 C21 - 2 m
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hunstik |
| Kabellængde | 2 m |
| Stik 1 | IEC C20 |
| Stik 2 | C21 forbinder |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
Vægt & størrelser
| Vægt | 297 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 230 mm |
| Pakkevægt | 303 g |
Logistik data
| Toldproduktkode (TARIC) | 8544429090 |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 25 stk |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 3 cm |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 14 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 27 cm |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 140 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 30 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 290 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 16 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 50 stk |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 7,75 kg |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |