StarTech.com Replacement USB Mouse to PS/2 Adapter
F/M - USB mouse to PS2 Adapter - USB to PS2 Adapter - (GC46FM) - museadapter
Porte & Grænseflader
| Stik 2 køn | Hunstik |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik | USB A Female, PS/2 Male |
| Adaptertype | Mouse |
| I/O-porte | 1 - USB A Female 1 - 6 DIN Male |
Præstation
| Produktfarve | Grøn |
Vægt & størrelser
| Vægt | 13 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 90 mm |
| Pakkedybde | 125 mm |
| Pakkehøjde | 13 mm |
| Pakkevægt | 15 g |