USB-CT to Lightning Charge
Funktioner
| Kabellængde | 1 m |
| Stik 1 | Lightning |
| Stik 2 | USB C |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Vægt | 15 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 100 mm |
| Pakkedybde | 70 mm |
| Pakkehøjde | 15 mm |
| Pakkevægt | 19 g |
| Pakketype | Hængende boks |
Tekniske detaljer
| Kabel kappemateriale | Gummi |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |