Nedis 3m Highspeed HDMI Kabel mit Ethernet, Schwarz, 4K, 3D und Deep Color
Funktioner
| Kabellængde | 3 m |
| Stik 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttede videotilstande | 720p, 1080p |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| HDMI Ethernet-kanal | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | Neo Quantum HDR 4K |
| Envejs | Ingen |
| Båndbredde | 18 MHz |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| AWG-ledningsstørrelse | 30 |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Tilslutningsmateriale | Guld |
| Materiale til stikhus | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Kabeltype | Rundt kabel |
| Kabelmateriale | Kobberbelagt stål (CCS) |
Vægt & størrelser
| Kabeldiameter | 5,5 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 205 mm |
| Pakkevægt | 109 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Andre funktioner
| Pakkelængde | 11 cm |