70m OPTIC HDMI 4K Amored
Funktioner
| Kabellængde | 70 m |
| Stik 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Produktfarve | Sort |
| HDMI-version | 2.0 |
| Understøttede grafikopløsninger | 4096 x 2160 |
| Understøttede videotilstande | 2160p |
| Dolby-teknologier | DTS-HD Master Audio |
| HDCP-version | 2.2 |
| Dataoverførselshastighed | 18 Gbit/sek. |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Maksimal opløsning | 4096 x 2160 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Kabelmateriale | Fiberoptisk |
| Farvedybde | 16 Bit |
| Plug and play | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
Vægt & størrelser
| Kabeldiameter | 5 mm |
| Vægt | 6,1 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 5 kg |
| Antal pr. pakke | 1 stk |