USB LIGHTNING KABEL, USB-C:
Funktioner
| Kabellængde | 1 m |
| Stik 1 | USB C |
| Stik 2 | Lightning |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Produktfarve | Hvid |
| USB version | USB 2.0 |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 480 Mbit/s |
| Plug and play | Ja |
Vægt & størrelser
| Vægt | 22,1 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 10 stk |
| Pakkevægt | 45 g |