StarTech.com 3 ft / 91 cm 20 pin DP DisplayPort Extension Panel Mount Cable
DisplayPort to DisplayPort - Male to Female (DPPNLFM3PW) - DisplayPort kabel - 91 cm
Porte & Grænseflader
| Antal kontrollerede computere | 4 |
| Tastatur porttype | USB |
| Mus porttype | USB |
| Video porttype | DisplayPort |
| Antal DisplayPorts | 5 |
| Antal USB 2.0 Type-B porte | 4 |
| Konsol porte | 3ˌ5 mm hovedtelefon, 3.5mm mic, DisplayPort, USB A |
| Antal konsol USB porte | 4 |
| Lydforbindelse | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 5 |
| Antal mikrofon-indgange | 5 |
| DC-in-stik | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Ingen |
Præstation
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Maksimal opløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Dataoverførselshastighed (maks.) | 0,48 Gbit/sek. |
| Skanningsinterval | 3,8,15,30 sek./side |
| Plug and play | Ja |
| Daisy kæde | Ingen |
| Antal brugere | 1 bruger(e) |
Design
| Stativ-montering | Ja |
| Rackkapacitet | 1U |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| LED-indikatorer | Ja |
| Genvejstaster | Ja |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 138327 t |
| Certificering | CE, FCC, TAA, REACH |
Display
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Indgangsstrøm | 0.6 A |
| Udgangsspænding | 12 V |
| Udgangsstrøm | 1,5 A |
| Ekstern strømadapter | Ja |
| Kompatible strømplug typer | AU, EU, JP, UK, US |
| Strømforbrug (typisk) | 18 W |
| Strømstiktype | Type M |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | RoHS |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -10 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 40% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 131 mm |
| Dybde | 220 mm |
| Højde | 45 mm |
| Vægt | 1 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 212 mm |
| Pakkedybde | 409 mm |
| Pakkehøjde | 87 mm |
| Pakkevægt | 1,6 kg |
Emballage indhold
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
| Gummifødder | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
Andre funktioner
| Understøttelse af lyd | Ja |
| IP kontrol | Ingen |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176200 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 433 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 545 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 258 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 6 stk |