Club 3D CAC-1116
DisplayPort kabel - Mini DisplayPort til DisplayPort - 1 m
Funktioner
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| DisplayPort-version | 2.1 |
| Maksimal opløsning | 10240 x 4320 pixel |
| Understøttede grafikopløsninger | 3840 x 2160, 7680 x 4320, 10240 x 4320 |
| Understøttede videotilstande | 2160p, 4320p |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Display Stream Compression (DSC) | Ja |
| Display Stream Compression (DSC) version | 1.2 |
| Stik 1 låsbar | Ja |
| Stik 2 låsbar | Ja |
| Kabellængde | 1 m |
| Stik 1 | Mini DisplayPort |
| Stik 2 | DisplayPort |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Produktfarve | Sort |
| Dataoverførselshastighed | 80 Gbit/sek. |
Vægt & størrelser
| Vægt | 49 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 99 g |
| Vægt af papir/papemballage | 45 g |
| Vægt af plastemballage | 5 g |
| Total paper/cardboard packaging weight | 0 g |
| Total plastic packaging weight | 0 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8544 4290 |