Deltaco OS2 Fiber cable, LC
LC, duplex, UPC/APC, 2,0m
Funktioner
| Kabellængde | 2 m |
| Fiberoptisk type | OS2 |
| Kabelform | Rund |
| Stik 1 | 2x LC |
| Stik 2 | 2x LC |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Forbindelsespoleringstype | APC/UPC |
| Produktfarve | Gul |
| Fuld duplex | Ja |
| Fibertilstandsstruktur | Enkeltilstand |
| Dataoverførselshastighed | 400 Gbit/sek. |
| Materiale for kapper | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
| Plug and play | Ja |
Vægt & størrelser
| Vægt | 21 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 10 mm |
| Pakkehøjde | 260 mm |
| Pakkevægt | 28 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | Ja |
Logistik data
| Toldproduktkode (TARIC) | 8544421000 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 170 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 10 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 200 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 6,3 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 200 stk |