Baseus CATKLF-H91 USB-kabel 2 m USB C Sort, Rød
Funktioner
| Stik 1 | USB C |
| Stik 2 | USB C |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Produktfarve | Sort, Rød |
| Kabeltype | Rundt kabel |
| Hurtig opladning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 60 W |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning revision | 2.0 |
Strømstyring
| Udgangsstrøm (maks.) | 3 A |
Vægt & størrelser
| Kabellængde | 2 m |
Emballeringsdata
| Pakketype | Hængende boks |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |