Nedis CCGL34800BK30 videokabel adapter 3 m HDMI Type A (Standard) DVI-D Sort
Funktioner
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Nikkel |
| Kabellængde | 3 m |
| Stik 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 2 | DVI-D |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Maksimal opløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Ledningsmateriale | Kobber |
| Produktfarve | Sort |
| Kabelmateriale | PVC |
| Materiale for kapper | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Tilslutningsmateriale | PVC |
| AWG-ledningsstørrelse | 30 |
Vægt & størrelser
| Kabeldiameter | 7,3 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 35 mm |
| Pakkedybde | 155 mm |
| Pakkehøjde | 215 mm |
| Pakkevægt | 220 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |