AXAGON videoadapter
HDMI / VGA / audio - 17 cm
Funktioner
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Lydstik | Ja |
| Lydstik type | 3.5 mm (1/8") |
| Kabellængde | 0,15 m |
| Stik 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 2 | VGA (D-Sub) |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hunstik |
| HDMI-version | 1.4b |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4 |
| Maksimal opløsning | 1900 x 1200 pixel |
| Understøttede grafikopløsninger | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 768 (WXGA), 1280 x 800 (WXGA), 1280 x 960, 1360 x 768 (WXGA), 1366 x 768, 1366 x 768, 1400 x 1050 (SXGA+), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 1200 (UXGA), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opdateringshastighed ved maksimal opløsning | 60 Hz |
| Produktfarve | Sort |
| Plug and play | Ja |
| Konverter type | Aktiv videoomformer |
| Oprindelsesland | Kina |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 85 °C |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | RoHS, CE |
| Certificering | CE, RoHS |
Vægt & størrelser
| Vægt | 31 g |
| Bredde | 15 mm |
| Dybde | 45 mm |
| Højde | 43 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 25 mm |
| Pakkedybde | 90 mm |
| Pakkehøjde | 180 mm |
| Pakkevægt | 63 g |
| Pakketype | Hængende boks |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | Ja |
| Brugervejledning | Ja |