Adapter cable, type
Funktioner
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Kabellængde | 5 m |
| Stik 1 | HDMI |
| Stik 2 | DVI-D |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Maksimal opløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Understøttede videotilstande | 1080p |
| 3D | Ja |
| Antal afskærmningslag | 2 |
| Produktfarve | Sort |
| Kabelmateriale | Kobber |
| AWG-ledningsstørrelse | 28 |
Vægt & størrelser
| Vægt | 440 g |
| Bredde | 100 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Højde | 200 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 150 mm |
| Pakkedybde | 60 mm |
| Pakkehøjde | 235 mm |
| Pakkevægt | 440 g |
| Pakketype | Blister |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 330 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 565 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 350 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 8,7 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 20 stk |