Sluchawki dokostne Shokz OpenComm2 czarne
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Ørekrog |
| Anbefalet brug | Kontor/Callcenter |
| Produktfarve | Sort |
| Betjeningstaster | Besvar/afslut opkald, Bluetooth parring, Slå lyden fra, Reject call, Volume +, Volume - |
| Volumenkontrol | Berøring |
| Kontroltype | Berøring |
| Kabellængde | 1 m |
| Kabelfarve | Sort |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Benledningssensor | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Klar lyd | Ja |
| Husmateriale | Plast, Titanium |
| Lydtryksniveau (maks.) | 96 dB |
| Plug and play | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
| Kompatible produkter | Laptops, Desktops, Cellphones |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Bluetooth | Ja |
| Frekvensområde (taletilstand) | 20 - 20000 Hz |
| Trådløs rækkevidde | 29 m |
Høretelefoner
| Støjreduktion | Ja |
| Støjreduktionstype | Aktiv |
| Tråd, materiale | Kobber |
Mikrofon
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofon sensitivitet | 38 dB |
| Antal mikrofoner | 1 |
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
| Mikrofon mute | Ja |
Batteri
| Batteridrevet | Ja |
| Batteriteknologi | Lithium |
| Batterikapacitet | 183 mAh |
| Opladningskilde | USB |
| Taletid (ANC slukket) | 16 t |
| Batterispænding | 5,25 V |
| Opladningstid for batteri | 1 t |
| Standby tid | 336 t |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Trådløs opladning | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 135 mm |
| Dybde | 170 mm |
| Højde | 68,3 mm |
| Vægt | 35 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 135 mm |
| Pakkedybde | 170 mm |
| Pakkehøjde | 68,3 mm |
| Pakkevægt | 377 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Hurtig start guide | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-A |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 300 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 375 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 445 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 10,2 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 24 stk |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 6,8 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 13,5 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 17 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 410 g |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 1 stk |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 2 År |
| Nem parring | Ja |
Godkendelser
| Overholdelse af affald af elektrisk og elektronisk udstyr (WEEE) | Ja |
Andre funktioner
| Emballageindhold | 1 x Headset, 1 x Hard Case, 1 x Legal Statement, 1 x Manual, 1 x Warranty Card, 1 x Type C Charge Cable |