Philips 2000 series TAT2000WT/00 Trådløs Høretelefoner Hvid
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Hvid |
| Kontroltype | Berøring |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IPX4 |
| Fungerer med Google Assistant | Ja |
| Fungerer med Apple Siri | Ja |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP, SBC |
| Bluetooth-version | 5.4 |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Høretelefoner
| Maksimal indgangseffekt | 5 mW |
| Ørekobling | Intraaural |
| Akustisk system | Lukket |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 16 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 104 dB |
| Driverenhed | 6 mm |
| Drivertype | Dynamisk |
Mikrofon
| Mikrofontype | Indbygget |
| Antal mikrofoner | 4 |
Batteri
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 45 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 7 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med opladeretui) | 25 t |
| Batterikapacitet (opladningskasse) | 520 mAh |
| Opladningskilde | USB |
| Opladningstid for batteri | 2 t |
Vægt & størrelser
| Bredde | 25 mm |
| Dybde | 19 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 41 g |
| Opladningsetui dimensioner (B x D x H) | 57 x 26 x 44 mm |
Emballage indhold
| Opladningskabinet kapacitet | 520 mAh |
| Opladningsetui | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Tilbehør inkluderet i sættet | Silikone ørespidserˌ 3 størrelser |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| Ørepropper materiale | Silikone |
Strømstyring
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 15 W |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2,5 W |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| USB strømforsyning | Ingen |