Intenso
ægte trådløse øretelefoner med mik.
Præstation
| Produkttype | Hovedtelefoner |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Opkald/Musik/Sport/Hverdag |
| Produktfarve | Hvid |
| Betjeningstaster | Besvar/afslut opkald, Afspil/pause, Volume +, Volume - |
| Volumenkontrol | Berøring |
| Kontrolenhedstype | On-ear control unit |
| Kontroltype | Berøring |
| Spiltilstand | Ja |
| Anbefalet alder | Voksen/barn |
| Tilslut automatisk | Ja |
| Velegnet til indendørsbrug | Ja |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | True Wireless Stereo (TWS) |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.4 |
| Trådløs rækkevidde (sigtelinje) | 15 m |
Høretelefoner
| Ørekobling | Intraaural |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Driverenhed | 1,3 cm |
| Støjreduktion | Ja |
| Støjreduktionstype | Aktiv |
| Gennemsigtighedstilstand | Ja |
Mikrofon
| Mikrofontype | Indbygget |
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
Batteri
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Højre hørerør batterikapacitet | 33 mAh |
| Venstre hørerør batterikapacitet | 33 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 7,5 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med opladeretui) | 25 t |
| Batterikapacitet (opladningskasse) | 300 mAh |
| Opladningskilde | USB |
| Indikator for batteriopladning | Ja |
| Opladningstid for batteri | 2 t |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Triman |
Vægt & størrelser
| Venstre hørerør vægt | 3,6 g |
| Højre hørerør vægt | 3,6 g |
| Opladningsetui dimensioner (B x D x H) | 51,3 x 65,8 x 28,5 mm |
| Ørepudens dimensioner (B x D x H) | 3,4 x 21,5 x 24,5 mm |
| Opladeretui vægt | 41,7 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 90 mm |
| Pakkedybde | 42 mm |
| Pakkehøjde | 158 mm |
| Pakketype | Hængende boks |
Emballage indhold
| Opladningsetui | Ja |
| Opladeretui stiktype | USB Type-C |
| Opladningskabinet kapacitet | 300 mAh |
| Opladeretui type | Ledningsført |
| Kabler inkluderet | USB Type-C til USB Type-C |
| Ørepuder | Ja |
| Vejledningssprog | Kroatisk, Tjekkisk, Tysk, Hollandsk, Engelsk, Spansk, Fransk, Ungarsk, Italiensk, Polsk, Portugisisk, Slovensk |
Andre funktioner
| Pakkevægt | 140 kg |