Sennheiser IE 200
hovedtelefon
Præstation
| Produkttype | Hovedtelefoner |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Musik |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
Høretelefoner
| Ørekobling | Intraaural |
| Akustisk system | Lukket |
| Hovedtelefon frekvens | 6 - 20000 Hz |
| Impedens | 18 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 119 dB |
| Driverenhed | 7 mm |
| Drivertype | Dynamisk |
| klirfaktor (THD) | 0,08% |
Mikrofon
| Mikrofontype | Ikke tilgængelig |
Vægt & størrelser
| Vægt | 4 g |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Lyd |
| Etui | Ja |
| Ørepudemateriale | Skum |
| Ørepuder | Ja |
| Antal | Ja |