Logitech Zone Wired Earbuds
headset - 3,5 mm jackstik
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Kontor/Callcenter |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Grafit |
| Betjeningstaster | Besvar/afslut opkald, Slå lyden fra, Afspil/pause, Volume +, Volume - |
| Volumenkontrol | Knap |
| Kontrolenhedstype | I-linje kontrolenhed |
| Kontroltype | Knapper |
| Kabellængde | 1,45 m |
| Aftageligt kabel | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
| Stråleformning | Ja |
| Optimeret til | Microsoft Teams |
| Lydtryksniveau (maks.) | 117 dB |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-C |
| Frekvensområde (musiktilstand) | 20 - 16000 Hz |
Høretelefoner
| Ørekobling | Intraaural |
| Impedens | 16 ohm (Ω) |
| Driverenhed | 6 mm |
| Støjreduktion | Ja |
| Støjreduktionstype | Passiv |
Mikrofon
| Mikrofontype | Indbygget |
| Mikrofon frekvens | 100 - 8000 Hz |
| Mikrofon sensitivitet | -38 dB |
| Mikrofonretningstype | Omniretningsbestemt |
| Antal mikrofoner | 2 |
| MEMS-mikrofon (Micro-Electro-Mechanical System) | Ja |
| Mikrofon mute | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS, iPadOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 23,1 mm |
| Dybde | 27,3 mm |
| Højde | 23,4 mm |
| Vægt | 33 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 95 mm |
| Pakkedybde | 134 mm |
| Pakkehøjde | 35 mm |
| Pakkevægt | 133 g |
Emballage indhold
| Hurtig start guide | Ja |
| Etui | Ja |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Tilbehør inkluderet i sættet | Silikone ørepropper i 4 størrelser |
| Ørepropper materiale | Silikone |
| Antal | 1 |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85183000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 184 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 200 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 151 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,48 kg |
Leverandørfunktioner
| Materiale | Polyethylenterephthalatfolie (PET), Polyurethan |
Andre funktioner
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Grænseflade-adaptere inkluderet | USB Type-A male - USB Type-C female |
| Emballageindhold | Zone ledningsforbundne øretelefoner med ørepuder i størrelse M og 3,5 mm-stik Knapper på ledningen med USB-C-stik USB A-adapter Ekstra ørepuder (XS/S/L) Bærbar neoprenpose Brugervejledning |