JBL Sense Lite True Wireless Open Sound Kopfhörer schwarz
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Ørekrog |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Sort |
| Volumenkontrol | Berøring |
| Sammenfoldelig | Ingen |
| Beskyttelsesfunktioner | Støvresistent, Vandtæt |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP54 |
| Benledningssensor | Ingen |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| 3,5 mm stik | Ingen |
| 6,35 mm stik | Ingen |
| USB-tilslutning | Ingen |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.4 |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP |
| RF-forbindelse | Ingen |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Høretelefoner
| Ørekobling | Intraaural |
| Hovedtelefoner til placering i øret typer | Øretelefoner |
| Akustisk system | Åbn |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 88 dB |
| Driverenhed | 1,8 cm |
| Drivertype | Dynamisk |
| Støjreduktion | Ingen; Ingen |
Mikrofon
| Mikrofontype | Indbygget |
| Mikrofon sensitivitet | -38 dB |
Batteri
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 55 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 8 t |
| Taletid (med opladeretui) | 5 t |
| Taletid | 5 t |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 45 °C |
Vægt & størrelser
| Vægt | 83,5 g |
| Venstre hørerør vægt | 9,5 g |
| Højre hørerør vægt | 9,5 g |
| Opladeretui vægt | 64,5 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 150 mm |
| Pakkedybde | 100 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
Emballage indhold
| Opladningsetui | Ja |
| Opladningskabinet kapacitet | 560 mAh |
| Lydadaptere inkluderet | Nej |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
Strømstyring
| USB strømforsyning | Ingen |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2,5 W |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 5 W |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 24 År |
Leverandørfunktioner
| Opladningstid | 120 min. |
Andre funktioner
| Pakkevægt | 200 kg |