iiyama ProLite TF1215MC-B1 skærm - LED baglys - 12.1" - IPS - 25ms
1024x768
Producent: iiyama
Produkt nr: TF1215MC-B1
EAN: 4948570118007
Varenummer: F21523809
billigst-pricerunner
iiyama ProLite TF1215MC-B1 skærm &#45 LED baglys &#45 12.1" &#45 IPS &#45 25ms
Producent: iiyama
Produkt nr: TF1215MC-B1
EAN: 4948570118007
Varenummer: F21523809
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(3.171,20 ekskl. moms)
Produkt nr: TF1215MC-B1
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Opgrader din skærmoplevelse med iiyamas ProLite TF1215MC-B1!
Bestil nu og oplev fantastisk billedkvalitet og touch-funktionalitet på din egen skærm!
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 12.1"; 30,7 cm (12.1")
Skærmopløsning 1024 x 768 pixel
Naturligt aspektforhold 4:3
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
Berøringsskærm Ja
Berøringsskærm teknologi Projekteret kapacitivt systemet
Berøringsteknologi Multi-touch
Antal simultane touchpunkter 10
Skærmens lysstyrke (typisk) 540 cd/m²
Skærmens lysstyrke 450 cd/m²
Responstid 25 ms; 25 ms
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16,2 millioner farver
Pixel pitch 0,24 x 0,24 mm
Horisontal scanningsområde 31,4 - 60 kHz
Vertikalt scanningsområde 56 - 75 Hz
Synlig størrelse, horisontal 24,6 cm
Synlig størrelse, vertikal 18,4 cm
Skærm diagonal (metrisk) 31 cm
Overfladehårdhed 7H
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Understøttede Windows-operativsystemer Ja
Understøttede Linux-operativsystemer Ja
Håndfladeafvisning Ja
Multimedie
Indbygget kamera Nej
Design
Produktfarve Sort; Sort
Frontkantfarve Sort
Glas tykkelse 3,15 mm
Porte & Grænseflader
USB-berøringsporte Ja
Antal VGA-porte (D-sub) Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
Antal DisplayPorts Ja
Lydudgang Ja
HDCP Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Kan monteres på væggen Ja
Skærmvisning (OSD) Ja
OSD-sprog Traditionelt kinesisk, Tysk, Engelsk, Spansk, Fransk, Italiensk, Japansk
Antal OSD sprog 7
Plug and play Ja
LED-indikatorer Ja; Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 11 kWh
Strømforbrug (typisk) 10 W
Strømforbrug (standby) 0,55 W
Strømforbrug (slukket) 0,5 W
Udgangsspænding for vekselstrømsadapter 12 V
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) -20 - 60 °C; -20 - 60 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C; -20 - 60 °C
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 308,5 mm
Dybde (med stativ) 41,5 mm
Højde (med stativ) 248 mm
Vægt (med stativ) 2,1 kg
Bredde (uden stativ) 308,5 mm
Dybde (uden stativ) 41,5 mm
Højde (uden stativ) 248 mm
Vægt (uden stativ) 2,1 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 435 mm; 435 mm
Pakkedybde 435 mm; 165 mm
Pakkehøjde 355 mm; 355 mm
Pakkevægt 3,9 kg; 3.9 kg
Emballage indhold
Kabler inkluderet Vekselstrøm, USB, HDMI, DisplayPort; Vekselstrøm, DisplayPort, HDMI, USB
Hurtig start guide Ja
Bæredygtighed
Overholdelse af bæredygtighed Ja; Ja
Bæredygtighedscertifikater ErP; ErP
Andre funktioner
Kode for international beskyttelse (IP) IP65; IP65
AC-adapter inkluderet Ja
Vis synligt område (HxL) 245,8 x 184,3 mm
Touch method finger, glove (latex), capacitive stylus
Dybde 41,5 mm
Aktiv skærmområde (B x H) 245,8 x 184,3 mm
Compliance-certifikater CE, RoHS; CE, cULus, EAC, REACH, RoHS, WEEE
Emballageindhold AC adapter, external control pad
Lysstyrke 450 cd/m²
Bredde 308,5 mm
Vægt 2,1 kg
Kontrolpanel Menu, Scroll up / Brightness, Scroll down / Contrast, Select, Power
Højde 248 mm