iiyama Skærm
24" - IPS - 100 Hz - 5 ms - Hvid - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.255,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.225,-
DKK
(2.580,00 ekskl. moms)
Funktioner
| Lystransmission | 86% |
Design
| Frontkantfarve | Hvid |
| Produktfarve | Hvid |
Andre funktioner
| Positionsnøjagtighed | ±2 mm |
| Bredde | 567 mm |
| Dybde | 253,5 mm |
| Højde | 385 mm |
| Vægt | 5,6 kg |
| Compliance-certifikater | CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA, cTUVus |
Præstation
| Håndfladeafvisning | Ja |
| DisplayPort-version | 1 |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
Porte & Grænseflader
| HDMI | Ja |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| USB-hub-version | 3,2 Gen 1 (3,1 Gen 1) |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| HDCP | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 90° |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| OSD-sprog | Tysk, Engelsk, Spansk, Fransk, Italiensk, Japansk, Hollandsk, Polsk, Portugisisk, Russisk |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 16 W |
| Strømforbrug (standby) | 1,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
Display
| Skærm diagonal | 61,0 cm (24 tommer) |
| Skærm diagonal (metrisk) | 60,5 cm |
| Paneltype | IPS |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 400 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke | 345 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Pixel pitch | 0,275 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 52,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 29,65 cm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 83 kHz |
| Berøringsskærm | Ja |
| Antal simultane touchpunkter | 10 |
| Berøringsskærm teknologi | Projekteret kapacitivt systemet |
| Berøringsteknologi | Multi-touch |
| Overfladehårdhed | 7H |