Philips T-stykke
Præstation
| Type | Forbindelsesmodul |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Plast |
| Mærke kompatibilitet | Philips |
| Passende til rumtype | Baghave, Forhave, Have, Terrasse |
| Beskyttelsesklasse | III |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP67 |
| Wi-Fi | Ingen |
| Pære levetid | 25000 t |
| Vandafvisende | Ja |
| Philips Hue-app understøttet | Ja |
| Fungerer med Amazon Alexa | Ja |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | пост. струм, макс 24 В |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | пост. струм, макс 24 В |
| Batterispænding | 24 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 47 mm |
| Dybde | 85 mm |
| Højde | 19 mm |
| Længde | 85 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 740 mm |
| Pakkehøjde | 480 mm |
| Pakkedybde | 1120 mm |
| Pakkevægt | 120 g |
| Pakke nettovægt | 50 g |
| Pakkens bruttovægt | 120 g |
Tekniske detaljer
| Antal tilbehør (maks.) | 12 |
Logistik data
| 12NC Logistiskkode(r) | 915006001801 |
| EAN/UPC/GTIN (emballage) | 8718696176658 |