Philips Hue E27 oprawa zwieszana do żarówek Lightguide
Præstation
| Type | Forlængerledning |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Aluminium |
| Monteringstype | Fleksibel beslag |
| Parringsknap | Ingen |
| Wi-Fi | Ingen |
| Fungerer med Amazon Alexa | Ja |
| Philips Hue-app understøttet | Ja |
| Pære levetid | 25000 t |
| Understøttede mobile operativsystemer | Ingen |
Lamper
| Pasform/dække type | Ikke-udskiftelig pære(r) |
| Antal lyskilder | 1 pære(r ) |
Strømstyring
| Strømkilde | Vekselstrøm |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
Vægt & størrelser
| Bredde | 115 mm |
| Vægt | 400 g |
| Længde | 115 mm |
| Højde | 1500 mm |
| Kabellængde | 1,5 m |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 2190 mm |
| Pakkehøjde | 1400 mm |
| Pakkedybde | 2810 mm |
| Pakke nettovægt | 400 g |
| Pakkevægt | 880 g |
| Pakkens bruttovægt | 880 g |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |
Funktioner
| Wi-Fi-standarder | Ikke understøttet |
Tekniske detaljer
| Antal tilbehør (maks.) | 12 |
Logistik data
| EAN/UPC/GTIN (emballage) | 8719514419452 |
| 12NC Logistiskkode(r) | 929003152101 |