LEDLENSER LATARKA BRELOK SAFETY K6R, GREY, WINDOW BOX
Design
| Produktfarve | Grå |
| Husmateriale | Aluminium |
| Kontroltype | Knapper |
| Lommelygte type | Lille lommelygte |
| LED-indikatorer | Alarm, Batteriniveau, Opladning |
Funktioner
| Vandfast | Ingen |
| Stænksikker | Ja |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IPX2 |
Belysning
| Lampe type | LED |
| Antal lamper | 1 Lampe( r) |
| Antal effektniveauer | 3 |
| Lysstrøm | 400 lm |
| Lys output (maks.) | 400 lm |
| Lys output (min.) | 20 lm |
| Lysstråle afstand (maks.) | 80 m |
| Lysstråle afstand (min.) | 15 m |
| Antal lystilstande | 3 |
Strømstyring
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Opladningskilde | USB |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batterikapacitet | 400 mAh |
| Batterilevetid (maks.) | 8 t |
Vægt & størrelser
| Højde | 66 mm |
| Bredde | 30 mm |
| Vægt | 32 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 72 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 85 mm |
| Pakkevægt | 77 g |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |