HPE Aruba Networking X371
strømforsyning - hurtigstik/redundant - power to port - 250 Watt
Opgradere til sleeved kabler
=
5.202,-
DKK
(4.161,60 ekskl. moms)
| Enhedstype | Strømforsyning - hurtigstik/redundant - indstiksmodul |
| Lokalisering | Engelsk / Danmark |
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
| Udgangspænding | 12 V |
| Strømkapacitet | 250 Watt |
| Egenskaber | Power to port airflow |
| Bredde | 33.3 cm |
| Dybde | 15.8 cm |
| Højde | 16.1 cm |
| Vægt | 1.37 kg |