SPEEDLINK SL-640010 tastatur Kontor USB Tysk Hvid
Tastatur
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB |
| Tastatur nøglekontakt | Saksnøglekontakt |
| Tastatursprog | Tysk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Antal taster på tastatur | 110 |
| Tastaturnøgleprofil | Lavprofil |
| Multimedietaster | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Nærhedssensor | Ingen |
| Sensor for omgivende lys | Ingen |
Design
| Baggrundslys | Ingen |
| Tastatur stil | Lige |
| Fleksibelt tastatur | Ingen |
| Tastatur i ø-stil | Ja |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Justerbar tastaturhøjde | Ingen |
| Produktfarve | Hvid |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Metal |
| LED-indikatorer | Aktivitet |
Funktioner
| Kabellængde | 1,5 m |
| Telefondock | Ingen |
| Udtrækkelig smartphoneholder | Ingen |
| Mobil enhedsholder | Ingen |
| Plug and play | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 1 |
Strømstyring
| Strømkilde type | USB |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 432 x 120 x 19 mm |
| Tastatur vægt | 548 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Brugervejledning | Ja |