BenQ ZOWIE XL2566X+ skærm - 24.1" - TN - 0,5ms
Full HD 1920x1080 ved 400Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
5.703,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
5.673,-
DKK
(4.538,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 62,2 cm (24.5") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Paneltype | TN |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 320 cd/m² |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 400 Hz |
| Optimering af opdateringshastighed | Ja |
| Pixel pitch | 0,28 x 0,28 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 61 cm |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 3 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort ud-version | 1.4 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 15,5 cm |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -45 - 45° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 35° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 18 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 65 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 576 mm |
| Dybde (med stativ) | 209 mm |
| Højde (med stativ) | 517 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,8 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 11,5 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | DisplayPort, HDMI, Strøm |
| DisplayPort kabellængde | 1,8 m |
| HDMI-kabellængde | 1,8 m |