TERRA 3285W computerskærm 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort
Produktdatablad
Rengøringsspray til skærmen
1x
TERRA 3285W computerskærm 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
TERRA 3285W computerskærm 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
3.564,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.534,-
DKK
(2.827,20 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
TERRA 3285W computerskærm 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
TERRA 3285W computerskærm 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
3.694,-
DKK
(2.955,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 80 cm (31.5") |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | Wide Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | VA |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | Ja |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Kurvet |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1000R |
| Understøttede grafikopløsninger | 2560 x 1440 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 30000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 180 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,2724 x 0,2724 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 80 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| DDC/CI | Ja |
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Rammeløst design | Ja |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 10 W |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Pc lydindgang | Ja |
| HDCP | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 13 cm |
| Akse | Nej |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -30 - 30° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 5 - 20° |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 36 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 26 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 702 mm |
| Dybde (med stativ) | 306 mm |
| Højde (med stativ) | 474 mm |
| Vægt (med stativ) | 7,6 kg |
| Bredde (uden stativ) | 702 mm |
| Dybde (uden stativ) | 116 mm |
| Højde (uden stativ) | 425 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,8 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, DisplayPort |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |
| Compliance-certifikater | CE |
| Højde | 425 mm |
| Dybde | 116 mm |
| Vægt | 5,8 kg |
| Bredde | 702 mm |
| USB-stik type | USB Type-C |
Tynd Klient
| Tynd klient installeret | Nej |