CORSAIR Gaming DARK CORE RGB PRO
mus - 2.4 GHz, Bluetooth 4.2 LE, USB 2.0 - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.077,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.047,-
DKK
(837,60 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 18000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 8 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt, Forlæns, Tilbage (handling) |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Afsøgningshastighed | 1000,2000 Hz |
| Bluetooth-version | 4.0 |
| Indbygget hukommelse | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ja |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,8 m |
| Kabelfunktioner | Flettet |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Vægt | 133 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |