DISPLAYPORT KABEL V2.0 8K,
Funktioner
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| DisplayPort-version | 2.0 |
| Maksimal opløsning | 7680 x 4320 pixel |
| Understøttede grafikopløsninger | 3840 x 2160, 7680 x 4320 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Display Stream Compression (DSC) | Ja |
| Display Stream Compression (DSC) version | 1.2a |
| Kabellængde | 2 m |
| Stik 1 | DisplayPort |
| Stik 2 | DisplayPort |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Produktfarve | Sort |
| Kabelafskærmning | Aluminium mylar folie |
| Magnetisk afskærmet | Ja |
| Antal afskærmningslag | 5 |
| Materiale for kapper | Nylon/polyvinylchlorid (PVC) |
| AWG-ledningsstørrelse | 30 |
| Båndbredde | 40000 MB/s |
| Plug and play | Ja |
| Kabeltype | Rundt kabel |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | REACH, RoHS |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Vægt & størrelser
| Vægt | 108 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 20 mm |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 10 stk |