DELTACO
strømkabel - Europlug til power IEC 60320 C7 - 3 m
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Stik 2 køn | Hunstik |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Kabellængde | 3 m |
| Stik 1 | CEE7/16 |
| Stik 2 | IEC C7 |
| Stik 1 standard | CEE 7/16 |
| Stik 1 formfaktor | Vinklet |
| Stik 2 formfaktor | Vinklet |
| Stik 1 låsbar | Ingen |
| Stik 2 låsbar | Ingen |
| Plug and play | Ja |
Vægt & størrelser
| Vægt | 147 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkebredde | 150 mm |
| Pakkedybde | 40 mm |
| Pakkehøjde | 150 mm |
| Pakkevægt | 187 g |
Logistik data
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 4 cm |
| Garantiperiode | 5 År |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8544429090 |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 20 stk |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 15 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 34 cm |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 150 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 40 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 360 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 40 stk |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |