DELTACO
strøm-splitter - 4 pin blæserstikforbindelse til 4 pin blæserstikforbindelse - 30 cm
Porte & Grænseflader
| Antal forbindelser | 3 |
Funktioner
| Produktfarve | Sort; Sort |
| Stik køn | Hanstik/Hunstik; Hanstik/Hunstik |
| Type | Kabelfordeler |
Vægt & størrelser
| Vægt | 15 g; 15 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Polybag; Polybag |
| Pakkebredde | 140 mm; 140 mm |
| Pakkedybde | 10 mm; 10 mm |
| Pakkehøjde | 230 mm; 230 mm |
| Pakkevægt | 21 g; 21 g |
| Pakkevolumen | 0,0003 cm³; 0,0003 cm³ |
Tekniske detaljer
| Stik | 4-pin to 4-pin; 4-pin to 4-pin |
Logistik data
| Toldproduktkode (TARIC) | 8544429090 |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 14 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 13 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 1 cm |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 100 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 140 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 10 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 290 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 5 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 200 stk |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 1,53 kg |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |