DELTACO
hub - 5 Gbps, USB-C - 4 porte
Porte & Grænseflader
| Værtsgrænseflade | USB Type-C |
| Hub-grænseflader | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 4 |
| Porte, antal | 4 |
Funktioner
| Dataoverførselshastighed | 5000 Mbit/s |
| Produktfarve | Sort |
| Kabeltype | Rundt kabel |
| Plug and play | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
Strømstyring
| Strømforsyningstype | USB |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | Android, iOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 90 mm |
| Dybde | 28 mm |
| Højde | 18 mm |
| Vægt | 40 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
| Pakketype | Hængende boks |
Logistik data
| Toldproduktkode (TARIC) | 8471800000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 80 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 30 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 160 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3,52 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 40 stk |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 8 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 3 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 14 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 730 g |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 10 stk |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 5 År |