DELTACO adapterkabel
DisplayPort / HDMI
Funktioner
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Kabellængde | 0,2 m |
| Stik 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 2 | DisplayPort |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hunstik |
| HDMI-version | 2.0 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Maksimal opløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Understøttede grafikopløsninger | 3840 x 2160 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Vægt | 43 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 10 mm |
| Pakkehøjde | 230 mm |
| Pakkevægt | 49 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Toldproduktkode (TARIC) | 8536901000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 140 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 10 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 290 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 5 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 50 stk |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 14 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 1 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 27 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 2 kg |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 25 stk |