Produkt nr: DRL3200RD4/64GB
EAN: 609713047649
Varenummer: F21746972
billigst-pricerunner
Dataram &#45 64GB &#45 DDR4 RAM &#45 3200MHz
Producent: Dataram
Produkt nr: DRL3200RD4/64GB
EAN: 609713047649
Varenummer: F21746972
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 21/05-2026
(7.564,00 ekskl. moms)
Producent: Dataram
Produkt nr: DRL3200RD4/64GB
Læs mere her
Hurtig og pålidelig Dataram DDR4 ECC hukommelse på 64GB
Dette er den perfekte opgradering til din computer, som vil øge hastigheden og pålideligheden. Dataram DDR4 ECC hukommelsen har en stor kapacitet på 64GB og 3200MHz, og løfter computerens ydeevne til nye højder. Den kan bruges til både erhvervsmæssig og personlig brug.
Funktioner
Pufret hukommelsestype Registered (buffered)
Intern hukommelse 4 GB
Hukommelseslayout (moduler x størrelse) 1 x 64 GB
Intern hukommelsestype DDR4
Hukommelsesur hastighed 3200 MHz
Komponent til PC/server
Hukommelse form faktor 288-pin DIMM
Fejlkorrigerende kode Ja
Hukommelsesspænding 1.2 V
Certificering JEDEC, RoHS
Vægt & størrelser
Bredde 133,3 mm
Dybde 3,98 mm
Højde 31,2 mm