Produkt nr: DRL2666RS8/8GB
EAN: 609713044570
Varenummer: F18178132
billigst-pricerunner
Dataram &#45 8GB &#45 DDR4 RAM &#45 2666MHz
Producent: Dataram
Produkt nr: DRL2666RS8/8GB
EAN: 609713044570
Varenummer: F18178132
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 28/05-2026
(619,20 ekskl. moms)
Producent: Dataram
Produkt nr: DRL2666RS8/8GB
Læs mere her
Med Dataram 8GB DDR4 RAM på 2666MHz til dit computer, vil du opleve betydelige forbedringer i din computers ydeevne. Med dens høje hastigheder og kapaciteter, kan du onlineshoppe, se videoer, redigere billeder og meget mere uden nogen nedbrud.
Funktioner
Pufret hukommelsestype Registered (buffered)
Intern hukommelse 8 GB
Hukommelseslayout (moduler x størrelse) 1 x 8 GB
Intern hukommelsestype DDR4
Hukommelsesur hastighed 2666 MHz
Komponent til PC/server
Hukommelse form faktor 288-pin DIMM
Fejlkorrigerende kode Ja
Hukommelsesspænding 1.2 V
Produktfarve Sort, Grøn
Tekniske detaljer
Compliance-certifikater RoHS
Vægt & størrelser
Bredde 133,5 mm
Højde 31,2 mm