Dahua Technology Skærm
27" - 100 Hz - 5 ms - 1x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.610,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.580,-
DKK
(1.264,00 ekskl. moms)
Andre funktioner
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 30000 h |
| Compliance-certifikater | CE EMC, CE LVD, CE ERP |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Lydudgang | Ja |
Strømstyring
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 12 V |
| Indgangsstrøm | 3 A |
| Strømforbrug (typisk) | 30 W |
| Strømforbrug (maks.) | 30 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
Vægt & størrelser
| Bredde (uden stativ) | 614,1 mm |
| Dybde (uden stativ) | 51,1 mm |
| Højde (uden stativ) | 363 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4800,0 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 694 mm |
| Pakkedybde | 126 mm |
| Pakkehøjde | 458 mm |
| Pakkevægt | 6.300,0 g |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90% |
Ergonomisk
| Hældningsvinkelområde | -5 - 15° |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
Display
| Skærm diagonal | 27" |
| Skærmteknologi | IPS |
| Type af baggrundslys | ELED |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1200:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Responstid | 5 ms |
| NTSC-dækning (typisk) | 85% NTSC |
| Farvedybde | 8 bit |