CoreParts MMKN131-08GB hukommelsesmodul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 Mhz
Funktioner
| Intern hukommelse | 8 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 8 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4 |
| Hukommelsesur hastighed | 3200 MHz |
| Komponent til | Laptop |
| Hukommelse form faktor | 260-pin SO-DIMM |
Vægt & størrelser
| Bredde | 80 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Højde | 140 mm |
| Vægt | 90 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |