CoreParts MMHP223-16GB hukommelsesmodul 1 x 16 GB DDR3 1600 Mhz
Funktioner
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 16 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR3 |
| Hukommelsesur hastighed | 1600 MHz |
| Komponent til | PC/server |
| Hukommelse form faktor | 240-pin DIMM |
| Produktfarve | Grøn |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 145 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 10 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 145 mm |
| Pakkedybde | 80 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakkevægt | 20 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |