[upcycle it] Lenovo X1 Carbon 8th Gen (Grade A)
i5-10210U, 256GB SSD, 16GB RAM, 14", FHD, W11P, FP-sensor
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
5.706,-
DKK
(4.564,80 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Trådløs mus
=
4.746,-
DKK
(3.796,80 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | Intel Core i5 (10. Gen) 10210U / 1.6 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.2 GHz |
| Antal kerner | Quad-Core |
| Cache | 6 MB |
| RAM | 16 GB |
| Hovedlager | 256 GB SSD |
| Type | 14"; Tastatur, TrackPoint, UltraNav |
| Opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Widescreen | Ja |
| Grafik-processor | Intel UHD Graphics |
| Kamera | Ja |
| Tastatur layout | Nordisk |
| Trådløs | Bluetooth, Wi-Fi |
| Netværksinterface | Gigabit Ethernet |
| Generation | WWAN-opgraderbar |
| Interfacedetaljer | LAN ¦ Dock |
| Kan dockes | Ja |
| Sikkerhed | Trusted Platform Module (TPM) Security Chip |
| Udstyr inkluderet | Kompatibel strømforsyningsadapter |
| Pristype | Grade A - istandsat |
| Dimensioner (B x D x H) | 32.9 cm x 22.615 cm x 1.67 cm |
| Vægt | 1.35 kg |
| Service & Support | Begrænset garanti - 2 år |