Lenovo V15 G4 IRU 83A1 Bærbar PC
Intel Core i5 (13. Gen) 13420H / 2.1 GHz - 16 GB DDR4 - 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) - 15.6" TN
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
7.010,-
DKK
(5.608,00 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Trådløs mus
Bærbar inkl. Docking Station
1x
Lenovo V15 G4 IRU 83A1 Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
Lenovo V15 G4 IRU 83A1 Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
6.710,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
6.610,-
DKK
(5.288,00 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook - 180° hængselsdesign |
| Operativsystem | Windows 11 Pro - dansk/ engelsk / finsk / norsk / svensk |
| CPU | Intel Core i5 (13. Gen) 13420H / 2.1 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.6 GHz |
| Antal kerner | 8-core |
| Ydeevnekerner | 4 |
| Effektive Kerner | 4 |
| Cache | 12 MB |
| Funktioner | Integreret hukommelsescontroller |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Maks. understøttet RAM | 16 GB |
| Teknologi | DDR4 SDRAM; Litium-polymer |
| Hastighed | 3200 MT/s |
| Model | SO DIMM 260-PIN |
| Antal åbninger | 1 |
| Tomme åbninger | 0 |
| Hovedlager | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Type | 15.6" - TN; Tastatur, touchpad |
| Opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Widescreen | Ja |
| Billedformatforhold | 16:9 |
| Billedklarhed | 250 cd/m² |
| Farvespektrum | 45% NTSC |
| Egenskaber | Blændfri, Low Blue Light-teknologi; Tasteløst touchpad, præcision multi-berørings-touchpad; Dobbelt strøm (2x2); MIL-STD-810H testet |
| Grafik-processor | Intel UHD Graphics |
| Kamera | Ja - 720p |
| Kameraegenskaber | Privatlivslukker, fikseret fokus |
| Lyd | Stereohøjttalere, dobbelt array-mikrofon |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Overensstemmelsesstandarder | High Definition Audio, Dolby Audio; RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, FSC, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Tastatur layout | Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Kapacitet | 38 Wh |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfacedetaljer | USB 2.0 ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ USB-C 3.2 Gen 1 (supports DisplayPort 1.2 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ HDMI ¦ Kombostik til hovedtelefon/mikrofon (mini-telefon 3,5 mm) ¦ LAN (RJ-45) |
| Med software | Microsoft Office (prøve) |
| Farve | Business-sort |
| Materiale af etui | Polykarbonat ABS (bund), polykarbonat ABS (top) |
| Overfladefinish | Tekstur |
| Sikkerhed | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington nano sikkerhedsåbning |
| Udstyr inkluderet | Strømadapter |
| Lokalisering | Sprog: Engelsk, Nordisk / region: Danmark, Finland, Norge, Sverige |
| Fabrikant Sælger Program | Lenovo TopSeller |
| Dimensioner (B x D x H) | 35.92 cm x 23.58 cm x 1.99 cm |
| Vægt | 1.65 kg |
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
| Service & Support | Basisgaranti - 1 år - levering og afhentning ¦ Basisgaranti - batteri - 1 år ¦ Udvidet garanti - 2 år - levering og afhentning |
| Pakket service | 2 Years Lenovo Depot Support |