Lenovo Bærbar PC
Intel (Serie 2) 285H - 2 TB SSD PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) - 16" IPS
Bærbar inkl. Office pakken home and student
Bærbar inkl. Docking Station
1x
Lenovo Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
Lenovo Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
39.879,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
39.779,-
DKK
(31.823,20 ekskl. moms)
| Produkttype | Mobil arbejdsstation |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | Intel (Serie 2) 285H |
| Max Turbo Speed | 5.4 GHz |
| Antal kerner | 16-core |
| Cache | 24 MB |
| Funktioner | Integreret hukommelsescontroller |
| Hovedlager | 2 TB SSD PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Type | 16" - IPS; Tastatur |
| Widescreen | Ja |
| Kamera | Ja |
| Opløsning | 5 Megapixel |
| Kameraegenskaber | Fikseret fokus, Windows Hello |
| Lyd | Stereohøjttalere |
| Codec | Realtek ALC3306 |
| Overensstemmelsesstandarder | Dolby Atmos, High Definition Audio |
| Tastaturbagbelysning | Ja |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Egenskaber | Dobbelt strøm (2x2); MIL-STD-810H testet |
| Teknologi | Litium-polymer |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
| Materiale af etui | Aluminium (top) |
| Sikkerhed | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingeraftrykslæser |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington nano sikkerhedsåbning |