GIGABYTE Bærbar - 16" - 16 GB - Core i7 - Windows 11 Home - 1920 x 1200 pixel - Sort
10 kerner
Bærbar inkl. Trådløs mus
1x
GIGABYTE Bærbar - 16" - 16 GB - Core i7 - Windows 11 Home - 1920 x 1200 pixel - Sort
1x
Logitech M280
=
GIGABYTE Bærbar - 16" - 16 GB - Core i7 - Windows 11 Home - 1920 x 1200 pixel - Sort
1x
Logitech M280
11.571,-
DKK
(9.256,80 ekskl. moms)
Processor
| Processorproducent | Intel |
| Processorserie | Core i7 |
| Processormodel | 13620H |
| Processorgeneration | 13 |
| Processorkerner | 10 |
| Processor boost frekvens | 4,9 GHz |
| Processor-cache | 24 MB |
Hukommelse
| Intern hukommelsestype | DDR5 |
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Hukommelsesstik | 2 |
Andre funktioner
| Hukommelsesur hastighed | 5600 MT/s |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
Lagring
| SSD-formfaktor | M.2 |
| SSD-grænsefladetype | PCIe NVMe Gen 4 x4 |
| Samlet lagringskapacitet | 1 TB |
Præstation
| Grafikprocessor familie | NVIDIA GeForce RTX 50 Series |
Grafik
| Diskret grafikadaptermodel | RTX 5070 Laptop GPU |
| Diskret grafikadapterhukommelse | 8 GB |
Netværk
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-version | 5,2 |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
Porte & Grænseflader
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| USB strømforsyning op til | 100 W |
| Antal HDMI-porte | 1 |
Strømstyring
| USB strømforsyning | Ja |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal indbyggede højttalere | 2 |
| Lydsystem | Dolby Atmos |
Kamera
| Front kamera | Ja |
| Front kamera HD type | Fuld HD, HD |
Tastatur
| Baggrundsbelyst tastatur | Ja |
Batteri
| Batteriteknologi | Litium-Ion (Li-Ion) |
Vægt & størrelser
| Vægt | 2.200,0 g |
| Højde (bagside) | 1,945 - 2,299 mm |
| Bredde | 358,30 mm |
| Dybde | 262,50 mm |
Software
| Operativsystem installeret | Windows 11 Home |
Design
| Produktfarve | Sort |
Sikkerhed
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
Display
| Skærm diagonal | 40,6 cm (16 in) |
| Paneltype | IPS |
| Skærmopløsning | 1920 x 1200 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 165 Hz |
| Skærmens lysstyrke | 300 cd/m² |
| Berøringsskærm | Ingen |