Acer Aspire 17 A17-51M Bærbar PC
Intel Core 5 (Serie 1) 120U / 1.4 GHz - 16 GB LPDDR5 - 512 GB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) - Kingston - 17.3" IPS
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
7.813,-
DKK
(6.250,40 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Docking Station
1x
Acer Aspire 17 A17-51M Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
Acer Aspire 17 A17-51M Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
7.513,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
7.413,-
DKK
(5.930,40 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook |
| Operativsystem | Windows 11 Home |
| CPU | Intel Core 5 (Serie 1) 120U / 1.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 5 GHz |
| Antal kerner | 10-core |
| Ydeevnekerner | 2 |
| Effektive Kerner | 8 |
| Cache | L3 - 12 MB |
| RAM | 16 GB (medfulgt hukommelse er loddet) |
| Teknologi | LPDDR5 SDRAM |
| Hovedlager | 512 GB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) - Kingston |
| Type | 17.3" - IPS; Tastatur, touchpad |
| Opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| V-sync hastighed ved maks. opløsning | 60 Hz |
| Widescreen | Ja |
| Billedformatforhold | 16:9 |
| Billedklarhed | 250 cd/m² |
| Farvespektrum | 45% NTSC |
| Egenskaber | HDCP, mat, ComfyView, Acer BluelightShield-teknologi, 79.7 % skærm til krop-forhold, 6-bit + FRC Color Depth; Præcisions-touchpad, Copilot-nøgle, multi-gestus touch pad, 1.3 m rejselængde; Dobbelt strøm (2x2); Adgangskode for administrator, systemsadgangskode |
| Grafik-processor | Intel Graphics |
| Kamera | Ja - Full HD |
| Videoopløsninger | 1920 x 1080 |
| Kameraegenskaber | Temporal Noise Reduction |
| Lyd | Stereohøjttalere, to mikrofoner |
| Audiofunktioner | Output: Acer TrueHarmony Gen 2 teknologi |
| Tastaturbagbelysning | Ja (hvid) |
| Tastatur layout | Nordisk |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Trådløs | Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Kapacitet | 50 Wh |
| Output | 65 Watt, 19 V, 3.42 A |
| Interfacedetaljer | HDMI ¦ USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (med strøm fra-opladning) ¦ Kombostik til hovedtelefon/mikrofon ¦ USB 3.2 Gen 1 |
| Farve | Stålgrå |
| Materiale af etui | Anodiseret aluminium |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
| Udstyr inkluderet | Strømadapter |
| Lokalisering | Region: nordiske |
| Dimensioner (B x D x H) | 40.21 cm x 25.94 cm x 2.04 cm |
| Vægt | 2.3 kg |
| Service & Support | Begrænset garanti - 1 år - bring-ind ¦ International rejsende-garanti - 1 år |